Call of Duty: Warzone Plunder modu nedir?
  1. Anasayfa
  2. Oyun Haberleri

Call of Duty: Warzone Plunder modu nedir?

1

15 Milyon oyuncu tarafından oynanan Call of Duty: Warzone Plunder modu nedir, nasıl oynanır?

Battle royal solo modununda eklenmesiyle birlikte şuanda aktif olarak 3 farklı mod bulunan Call of Duty: Warzone’da Plunder isimli bir mod bulunuyor peki nedir bu Plunder modu, nasıl oynanır?

Plunder modunda Battle Royal modundan farklı olarak gaz sistemi yok yani her seferinde güvenli alana doğru ilerlemek zorunda değilsiniz. Plunder modunda Gulag sistemide bulunmuyor öldükten kısa bir süre sonra tekrar doğuyorsunuz ve paraşütünüz ile istediğiniz bölgeye doğru kendinizi yönlendirip inebilirsiniz. Plunder modunda önemli olan tek şey takımınızın elde ettiği para çünkü plunder modunda birincilik için değil, skor için değil para için mücadele ediyorsunuz.

Call of Duty Warzone Rehberi

Plunder modunda nasıl para kazanılır ?

Plunder modunda rakiplerinizi öldürerek onların sahip olduğu parayı alabilirsiniz. Bonus Raund geldiğinde helikopterleri vurarak para kazanabilirsiniz. Ayrıca lootlardan da bir miktar para çıkmakta. Ancak plunder modunda para kazanmak kadar önemli bir şey daha var o da paranızı korumak.

Paranızı koruyun

Kazandığınız parayı korumanın iki farklı yolu var. Birincisi portatif balonlar, bu balonlara 150.000 dolardan daha fazlasını yatıramazsınız(Balonu Buy Station’dan alabilirsiniz). İkincisi ise helikopterler, helikopter alanına giderek helikopteri çağırabilir ve kazandığınızın tüm parayı helikoptere yatırabilirsiniz. Ancak bu işlemi gerçekleştirirken dikkatli olmalısınız çünkü etrafınızda keskin nişancılar veya yakınlarınızda sizi avlamak isteyen oyuncular mutlaka olacaktır. İyi oyunlar.

Call of Duty: Warzone Rehberi

Call of Duty: Warzone hataları ve çözümleri

Call of Duty: Warzone’a Solo Mod Geldi

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Plunder modu tam benim gibiler için ölüyon ölüyon tekrar doğuyosun :)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir