Exatlon Challenge’ta Kimler Yarışıyor?
  1. Anasayfa
  2. Haber

Exatlon Challenge’ta Kimler Yarışıyor?

0

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Acun Medya‘nın yeni yarışması Exatlon Challenge’da fenomenler yarışıyor. Exatlon Challenge 3 Temmuz’da Netflix’te.

Hem ülkemize hem de dünyaya birçok yarışma programı hazırlayan Acun Medya’nın yeni yarışması Exatlon Challenge’da sosyal medya fenomenleri yarışıyor. Netflix ile el sıkışan Acun Medya’nın yeni yarışması Temmuz 2020’de Netflix kütüphanesindeki yerini alacak. Toplamda 18 kişinin iki takım halinde yarışacağı Exathlon Challenge’ın sunuculuğunu ise Orkun Işıtmak ve Oğuzhan Uğur yapacak.

https://www.instagram.com/p/CBuqgRIFjCh/

Furkan Yaman

1999 yılında Ankara’da dünyaya gelen Furkan Yaman’ın Youtube’da 3.44 milyon abonesi, Instagram’da ise 1.1 milyon takipçisi bulunuyor.

Öykü Berkan

2001 yılında doğan Öykü Berkan’ın Youtube kanalını 189 bin kişi, Instagram hesabını ise 701 bin kişi takip ediyor.

Elanur Pat

Instagram’da 888 bin takipçisi, Twitch’de 362 bin takipçisi, Youtube’da 236 bin abonesi bulunan Elanur Pat’ın 10 ay önce çıkardığı Bela isimli şarkısı ise 35 milyon izlenmeye ulaştı.

Dilara Aydın

23 Yaşındaki Dilara Aydın’ın Instagram’da 171 bin takipçisi bulunuyor.

Furkan Kaya (AğırSağlam)

25 Yaşında olan Furkan Kaya’nın AğırSağlam adındaki Youtube kanalında 532 bin abone, aynı isimli Instagram hesabında ise 99 bin takipçisi bulunuyor.

Hakan (Mendebur Lemur)

Mendebur Lemur olarakan bilinen Hakan’ın Youtube’da 1.6 milyon abonesi, Instagram’da ise 232 bin takipçisi bulunuyor.

Hayrettin

Dünyanın farklı yerlerinde insanları trolleyen Hayrettin’in Youtube’da 2.08 milyon, Instagram’da ise 721 bin takipçisi bulunuyor.

Gözde Demiral (Miafitz)

Miafitz nickiyle tanıdığımız Gözde Demiral’ın Twitch platformunda 486 bin takipçisi, Youtube’da 50 bin abonesi ve Instagram’da 444 bin takipçisi bulunuyor.

Buğra Kazancı

2.13 milyon aboneli Minecraft Evi youtube kanalından tanıdığımız Buğra Kazancı’nın kişisel youtube kanalında 69 bin, Instagram hesabında ise 316 bin takipçi bulunuyor.

Dilan Ay

Youtube’da 46.3 bin abonesi, Instagram’da ise 41.2 bin takipçisi bulunuyor.

Zeynep Aleyna Şen

Exatlon Challenge’ın 18 yarışmacısından biri olmaya hak kazanan Zeynep Aleyna Şen’in Instagram’da 279 bin takipçisi bulunuyor.

Burce Yağmur Karabal

Exatlon Challenge’ın 18 yarışmacısından biri olmaya hak kazanan Burce Yağmur Karabal’ın Instagram’da 251 bin takipçisi bulunuyor.

Doğan Kabak

Youtube’da 1.4 milyon abonesi, Instagram’da ise 536 bin takipçisi bulunan Doğan Kabak, Exathlon Challenge’ın 18 yarışmacısından biri olmaya hak kazandı.

Uras Benlioğlu

Youtube’da ilk önce Pratik Bilgiler kanalı ile tanıdığımız Uras Benlioğlu’nun Instagram’da 626 bin takipçisi, Youtube kanalında ise 2.83 milyon abonesi bulunuyor.

Barış Erdoğan

Türkiye Parkur Şampiyonu Barış Erdoğan’ın Youtube 270 bin kanalında , Instagram 45.5 bin takipçisi bulunuyor.

Buse Plan

Exatlon Challenge’ın 18 yarışmacısından biri olmaya hak kazanan Buse Plan’ın Instagram’da 240 bin takipçisi, Youtube’da ise 92.4 bin bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir