Tobey Maguire’li Spider Man serisinden tanıdığımız J. Jonah Jameson‘a karakterine hayat veren J.K. Simmons‘ın yeni örümcek adam filminde olacağı kesinleşti.

Sam Raimi’nin yönettiği Tobey Maguire’nin Peter Parker’a hayat verdiği ilk Spider Man serisinde J. Jonah Jameson karakteriyle tanıdığımız J. K. Simmons, akıllara kazınan karakteriyle Spider-Man: Far From Home filminin post-credit sahnesinde tekar karşımıza çıkmıştı.

J.K. Simmons’ın Spider Man 3 Sahneleri Çekilmiş

Geçtiğimiz günlerde The Jess Cagle Show’a katılan J.K. Simmons, yeni Spider Man film ile ilgili açıklamada bulundu. The Jess Cagle Show’da kendisini yeniden bir Spider Man filminde karakteriyle görebilecek miyiz sorusuna şu şekilde cevap verdi:

abii evet, Jameson rolüyle döneceğim kısa cevabını verebilirim. J. Jonah Jameson için yıllar süren aradan sonra bir gelecek var. Far From Home’un post credit sahnelerinde bu konuda bilgili olanlar için kısaca kendini gösterdi. J.J.J.’in görüleceği bir sahne daha var ve bundan sonra bir planın daha olduğunu duydum. Yani umuyorum ki J.J.J. hep var olacak.

J.K.Simmons

Önümüzdeki aylarda çekimlerine başlanacak olan Spider Man 3 filmi 2021’de hayranlarıyla buluşacak.