Kod Adı Kulüp 1. Sezon Ne Zaman?
  1. Anasayfa
  2. Sinema/TV Haberleri

Kod Adı Kulüp 1. Sezon Ne Zaman?

0

Netflix Türkiye’nin 2021’de yayınlayacağı Kod Adı Kulüp 1. Sezon ne zaman? Barış Arduç’lu Kod Adı Kulüp 1. Sezon yayın tarihi ve konusu.

Netflix’in 2021 yılındaki projelerinden bir tanesi olan Kod Adı Kulüp dizisinin yapımcılığını 03 Medya üstleniyor. Zeynep Günay Tan tarafından yönetilecek dizinin başrolünde Barış Arduç bulunuyor.

Kod Adı Kulüp 1. Sezon Ne Zaman?

Zeynep Günay Tan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu Kod Adı Kulüp dizisinin senaryosu Necati Şahin, Ayşin Akbulut, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü ve Rana Denizer imzası taşıyor. Kod Adı Kulüp 1. Sezon çekimleri 26 Ocak 2021 tarihinde başlayacak. Sezonun ne zaman yayınlanacağı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kod Adı Kulüp 1. Sezon Ne Zaman
Kod Adı Kulüp 1. Sezon Ne Zaman

Kod Adı Kulüp Konusu

1955 yılının önemli gece kulüplerinden birinde çalışan eski bir mahkum olan Matilda ve kızı Raşel’in hayatı konu alınıyor. Matilda, kızı Raşel ile ilişkilerini düzeltmeye çalışırken bir yandan da Pera’nın belalısı Fıstık İsmet’ten kurtulmaya çalışır. Matilda’nın gece kulübünde işe başlaması ile çalışanlar için adeta cehennem için olan ortam bir yuvaya dönüşür.

Dizinin yönetmen koltuğunda Zeynep Günay Tan, senaryo ise Necati Şahin, Rana Denizer, Serkan Yörük, Bengü Üçüncü ve Ayşin Akbulut imzası taşıyor

Kod Adı Kulüp Oyuncuları

O3 Medya’nın yapımcılığını üstlediği Kod Adı Kulüp Netflix dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Arduç, Gökçe Bahadır, Metin Akdülger, Fırat Tanış, Asude Selma Kalebek ve Salih Bademci bulunuyor. Kod Adı Kulüp 26 Ocak’ta sete çıkacak.

Dizinin ne zaman Netflix Kütüphanesindeki yerini alacağı henüz açıklanmadı.

Netflx’in 2021 yılında gelecek yeni projeleri; 50m2 (50m2 1. Sezon Ne Zaman? 50m2 Konusu), Fatma (urcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak), Uysallar (Hakan Günday ve Onur Saylak), Mücadele Çıkmazı (Çağatay Ulusoy, Emir Ali Doğrul), Bir Denizaltı Hikayesi (Kıvanç Tatlıtuğ), Pera Palas’ta Gece Yarısı (dizi), Erşan Kuneri (Cem Yılmaz), ‘96 Yazı (Ece Çeşmioğlu, Fatih Şahin, Halit Özgür Sarı), Kuş Uçuşu (Meriç Acemi), Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü? (Yılmaz Erdoğan, Ecem Erkek, Bülent Çolak) Ve Beni Çok Sev (arp Akkaya, Ercan Kesal, Songül Öden) gibi birçok proje ile Netflix Türkiye 2021’de bomba gibi geliyor!

Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir