Red Bull Solo Q’da İlk Finalistler Belli Oldu
  1. Anasayfa
  2. Espor Haberleri

Red Bull Solo Q’da İlk Finalistler Belli Oldu

0

Türkiye’nin en iyi oyuncularını bir araya getiren binlerce düellocunun mücadele ettiği 1v1 League of Legends turnuvası Red Bull Solo Q’da ilk hafta elemeleri tamamlandı.

Türkiye’nin en büyük 1v1 League of Legends turnuvasında 12 ve 13 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilen kıyasıya geçen ilk hafta elemelerinin sonunda “Retyxx” ve “blackmons5” ilk haftanın finalistleri olarak büyük finale isimlerini yazdırmayı başardılar. Amatör oyuncularında katılımına açık olan turnuva COVID-19 nedeniyle çevrimiçi olarak düzenleniyor. 19-20 Eylül tarihlerinde eleme heyecanının devam edeceği turnuvada ilk hafta elemelerinden başarılı bir şekilde çıkan “Retyxx” ve blackmons5″, en iyi 8 oyuncunun nefes kesen mücadelesini izleyeceğimiz turnuva finaline isimlerini yazdırdılar.

Red Bull Solo Q’da İlk Finalistler Belli Oldu

Takım arkadaşı olmadan, Sihirdar Vadisi’nde 1v1 mücadeleye sahne olan turnuvada heyecan,19 ve 20 Eylül tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek olan turnuva ile devam edecek. 4 Ekim tarihine kadar devam edecek eleme etaplarında en başarılı 8 oyuncu ise, 17 Ekim’de gerçekleştirilecek Red Bull Solo Q Türkiye Finali’nde birbirine meydan okuyacak.

Red Bull Solo Q’ya katılmak için RedBull.com/SoloQ adresinden başvuru yapabilir ve oyunlarını kanatlandırmak için RedBull.com/oyunbitmesin adresini de ziyaret edebilirler.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir