Almanya merkezli espor organizasyonu BIG, en büyük ikinci kripto para borsası Coinbase ile ortaklığını duyurdu.

Topluluk katılımı yoluyla dijital aktivasyonlar oluşturmaya dayanan anlaşma ile Coinbase, BIG’in CS:GO kadrosunun bir ortağı oldu. CS:GO kadrosunun ortaklığının yanı sıra Coinbase, kapsamlı bir marka ve içerik hakları paketi alacak. Bu paket, Coinbase markası ve sundukları hizmetler hakkında farkındalık yaratmayı amaçlayacaktır.

BIG, Coinbase ile ortaklığını duyurdu

Coinbase Almanya Ülke Müdürü Sascha Rangoonwala yeni anlaşmalarını şu şekilde yorumluyor:

BIG, Coinbase ile ortaklığını duyurdu
BIG, Coinbase ile ortaklığını duyurdu

Kripto ve espor potansiyelinin çok büyük miktarda hem sanayi vardır ve sürekli değişmektedir. Almanya’nın önde gelen espor organizasyonuyla ortaklık kurmak, dijital yerlileri kripto para biriminin yararları ve riskleri konusunda eğitmemize ve onlara daha etkin bir şekilde ulaşmamıza yardımcı oluyor.

BIG CEO’su Daniel Finkler yeni ortaklıklarıyla ilgili şunları söyledi:

Bugün dünyanın önde gelen kripto para birimi değişim platformlarından biri olan Coinbase’i bir ortak olarak ağırlayabiliriz. herkesle ekosistem. ortaklığımızın yararları ve riskleri. Ortaklığımızı resmi olarak başlatmaktan çok memnunuz.

Kripto para şirketleriyle kurulan ortaklıklar son zamanlarda espor organizasyonları arasında popüler hale geldi. Bu yıl Astralis, Navi, TSM ve League Championship Series (LCS) kripto borsalarıyla anlaşma imzaladı.

Kaynak